123 456 7890 support@sitemane.com

Ambalajlama Hizmetleri

ambalajAmbalajlama konusuna sorunsuz ve güvenli bir taşıma için büyük önem vermeniz gerekmektedir. Evinizde bulunan kırılacak türden eşyalarınız kraft kağıtlar, ambalaj kağıdı ve hava kabarcıklı naylonlar ile paketlenmelidir. Ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra, bu eşyalar genelde taşımaya en uygun karton kolilere yerleştirilir. Vitrin, yemek masası, gardrop gibi büyük eşyalarınız ise demonte edilip parçalara ayrıldıktan sonra dikkatli bir şekilde ambalajlanmalı ve taşımaya hazır hale getirilmelidir.

Ambalaj malzemesi olarak genelde hava kabarcıklı naylonlar, sağlam karton koliler, karton ve plastik fıçılar, temiz battaniyeler, koli bantları, streç film gibi paketleme materyalleri kullanılmaktadır. Ambalajlaması düzgün şekilde yapılan eşyalarınız, ev eşyası taşımaya en uygun şekilde tasarlanmış kapalı çelik kasası bulunan nakliye araçlarımıza aktarılır ve araç içinde de her türlü güvenlik önlemi alınır.

Ambalajlama konusu tüm evden eve nakliyat firmalarının büyük önem vermesi gereken konuların başında gelmelidir. Düzgün ve dikkatli şekilde yapılmış ambalajlama çalışması ile tüm eşyalarınız güvenle yeni adresinize taşınmalıdır. Ankara evden eve nakliyat firmaları taşınacak eşyaları genelde ambalajlamaktadır. Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde sizin de bu konuya büyük önem vermeniz gerekmektedir.