123 456 7890 support@sitemane.com

Ankara Eşya Depolama

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında eşya depolama hizmetleri veren çok sayıda nakliyat firması da bulunmaktadır. Ankara’da bulunan nakliyat firmaları, genelde geniş ve düzenli depolarda istediğiniz süre ile depolanması yasal tüm eşyalarınızı muhafaza ederler.  yapılan bir sözleşme dahilinde, depolanacak eşyalarınızın tam bir listesi yapılır ve teslim tutanağı hazırlanarak karşılıklı imzalanır. Depolama işlemi yapılacak eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyorsa, nakliyat firması tarafından ambalajlanır. İmzalanan kontrat ve ambalajlama sonrası eşyalarınız Ankara nakliyat firması tarafından depolarına taşınır.

Ankara Akıllı Depolama

Akıllı eşya depolama eşyalarınızın güvenilir, temiz ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve kişiye özel kiralık depo olması sebebiyle sadece kullanıcıya ait olan depolama sistemidir. Akıllı depolama siteminde eşyalar kapalı ahşap konteynırlar içerisinde muhafaza edilir. Depoların ahşap konteynırlardan oluşması eşyalarınızın saklama alanında hava alış verişi yapmasına da olanak sağlar. İster ofis eşyalarınızı ister kurum isterseniz de ev eşyalarınızı kiralık depo alanında saklayabilirsiniz. İsteğiniz üzerine eşya deposu alanına giren çeşitli malzemeleriniz, konteyner başına depo sigortası ile sigortalanır.

Ankara Eşya Depolama

Depolama süreci nasıl işler: Taraflarca yapılan bir sözleşme dahilinde, depolanacak eşyalarınızın tam bir listesi yapılır ve teslim tutanağı hazırlanarak karşılıklı imzalanır. Depolama işlemi yapılacak eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyorsa, nakliye firmasının elemanları tarafından paketlemeleri yapılır. İmzalanan kontrat ve ambalajlama sonrası eşyalarınız nakliye firmasının aracına aktarılarak depoya taşınır ve anlaşılan süre boyunca depoda muhafaza edilir.

Ankara eşya depolama firmaları ile depolanması yasal olarak izinli her türlü eşyalarınız için depo hizmeti alarak depolayabilirsiniz.