123 456 7890 support@sitemane.com

Dayı Yeğen Nakliyat Sincan

Dayı Yeğen Nakliyat Sincan

Ankara evden eve nakliyat konusunda uzmanız ve bunu yaptığımız işlerin temizliğinden ve titizliğimizden anlayabilirsiniz. Evden eve konusunda uzman eleman ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz çünkü siz değerli müşterilerimiz en iyisine layıksınız. Asansörlü evden eve nakliye hizmeti ile de yanınızdayız.

Firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe tecrübesi, profesyonel ekibi ve gelişmiş araç filosu ile hizmet vermektedir. Dayı Yeğen nakliyat olarak Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet ağımızı genişlettik. Verdiğimiz hizmet sonrası müşterilerimizin memnun kalması bizim için en önemli misyondur. Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız Ankara nakliyat hizmeti de vermektedir.

Başlıca hizmetlerimiz. Ankara evden eve nakliyat, evden eve şehir içi, şehirler arası, parça eşya taşımacılık, kargo, sigortalı, asansörlü taşımacılık ve eşya depolama gibi birçok hizmet vermekteyiz. Ankara ve çevresinde asansörlü aracımız ve personelimiz size her konuda destek ve yardım da bulunacaktır. Ankara’da ve özellikle Sincan ilçesinde Asansörlü Nakliyat ile taşımacılıkta firmamız öncü olmuştur. Sincan da asansörlü taşımacılık seçeneğini tavsiye ediyoruz.

Andiçen Mah. Hancı Sok. No: 11/A Sincan Ankara