123 456 7890 support@sitemane.com

Murat Ekspres Çankaya

Murat Ekspres Çankaya

Evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız, konusunda yılların tecrübesine sahip personeliyle evden eve, Türkiye’nin tüm illerine ambalajlı, montajlı, sigortalı taşımacılık konusunda faaliyet göstermektedir. Tüm ev ve büro eşyası nakliye ihtiyaçlarınız için, titiz işçilik ve yüksek kalite anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

Evden eve taşıma uzman kadro ve titiz işçilik gerektirir. Ev ve büro eşyalarınıza gösterilen önem, nakliye işinin en önemli konularındandır. Ekspertiz raporu ile eşyalarınıza uygun getirilen kamyon, kamyonet veya başka bir aracımıza sıkıntı çekilmeden eşyalarınız yerleştirilir. Taşıma sonrasında tüm eşyalarınız yeni evinize taşınır ve odalara göre dağıtımı yapılır.

Murat Ekspres Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat 40’dan fazla personeli, çeşitli tonaj ve hacimde ev eşyası taşımak için geliştirilmiş araç filosu, ev eşyası depolaması için özel depoları ve Tüm büyük şehirlerde bağlantıları olan, Türkiye’nin her yerine ve Dünyanın bir çok yerine taşıma yapma imkanı, teknolojisi, altyapısı ve her şeyden önemlisi müşteri portföyü ile evden-eve nakliyat setöründe Türkiye’nin en dinamik ve en hızla gelişen şirketlerinden biridir.

Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No: 8/2 06520 Balgat
Çankaya / Ankara